Kaitlyn is szereti a természetességet. Most épp a szőrös pinájára fogadja a geci adagokat.
Komolyan mondom nekem semmi bajom azzal, amikor jócsajok meghagyják a hónalj szőrüket, vagy éppen a fenéklyukuk (főleg!!!), vagy a puncijuk kicsit borostás, vagy éppen ilyen jó szőrös. mint az alábbi csajnak. Amit utálok, az az, amikor a lábuk szőrös, ott le kell szedni és kész, még egy szál szőr sem maradhat !
Amúgy belegondolva azt is utálom, ha a férfiaknak van ott szőr, és kb 18 éves korom óta én is leszedem ott, mert ezerszer praktikussabb, és még nagyobbnak is látszik a farok ha nincs ott szőr. Egyedül csak egy embernek bocsájtom ezt meg : Rocconak. Neki még ez is jól áll.
Jól mutatja a mai pornó igényeket, hogy ha valaki “extrém”, akar lenni, akkor csak annyi a dolga, hogy két hónapig nem nyúl a puncijához a borotvával, vagy éppen a hajvágógéppel sem és hagyja elburjánzani a szőröket ott a lent.
Katsaros kisasszonyt megint kezelésabe vették a 100% hell sorozatban, aminek a vége lett ez a címben is említett dolog. Mutatok még képet abból, hogy mi történt előtte:


















video:
Mit gondolsz?
Kíváncsi vagyok a Te véleményedre is, ne félj, kommentelj.